Ez Rider

Pragniesz w pełni odkryć uroki Bieszczad? Zapraszamy Cię na wyjątkową wycieczkę elektrycznymi pojazdami EZ-Raider! Bezpieczne, ekologiczne i pełne przygód, nasze wycieczki 1-godzinne i 2-godzinne zapewnią Ci niezapomniane doświadczenia w sercu tej malowniczej krainy.

Podczas 2 godzinnej wyprawy będziesz miał możliwość zwiedzenia jeszcze większego obszaru Bieszczad w okolicy jeziora Solińskiego, jadąc przez górzyste tereny, lasy i drogi szutrowe. Wraz z doświadczonym przewodnikiem odkryjesz ukryte ścieżki i piękne zakątki tego regionu.

EZ-Raider to nie tylko ekscytujący sposób na zwiedzanie Bieszczad, ale również ekologiczny. Nasze pojazdy elektryczne są ciche i nie emitują szkodliwych substancji, co pozwala cieszyć się naturą w pełnej harmonii. Ponadto, EZ-Raider dzięki swojej elastyczności i zwrotności, dostarcza niezapomnianych wrażeń z jazdy.

Nie ważne, czy wybierasz wycieczkę 1-godzinną czy 2-godzinną, EZ-Raider zapewni Ci niesamowite przygody i zapierające dech w piersiach widoki. Przygotuj się na bliskie spotkanie z dziką naturą Bieszczad, czerpiąc radość z ekscytującej jazdy elektrycznym pojazdem. Dołącz do nas, aby odkryć magię tego wyjątkowego miejsca w wyjątkowy sposób.